Akrobasi gösterisi büyüledi…

Akrobasi gösterisi büyüledi…

Güncelleme: 22.07.2013 12:21:09
Okunma Sayısı: 245
Yorum Sayısı: 0

Akrobasi gösterisi büyüledi…

 

        On bir ayın sultanı “Ramazan” için geleneksel ve bir o kadar da keyifli etkinlikler Deepo’da devam ediyor.

        Ramazan ayında misafirlerinin özel bir ortamda hoşça vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla düzenlenen etkinlikler devam ediyor. 19 Temmuz’da Polonyalı akrobasi grubunun yapmış olduğu gösteri izleyenleri büyüledi. Polonyalı grup birbirinden zor ve ilginç şovlarıyla izleyenlere heyecanlı dakikalar yaşattı. Deepo, nefes kesen gösterileri ile izleyenlere keyifli zaman geçirtirken, çocuk oyun alanları, ramazana özel alışveriş stantları ile ziyaretçilere güzel anlar yaşattı.

                                                                             

       Deepo Outlet Alışveriş Merkezi Hakkında

Deepo Outlet Alışveriş Merkezi Torun Alışveriş Merkezleri Yatırım A.Ş’ nin yatırımlarından biridir. 2004 yılında kurulan Deepo Outlet Alışveriş Merkezi, 365 gün fabrika fiyatlarıyla indirimleri, bünyesindeki 90 mağaza, 16 Restaurant-Cafe, 1500 araçlık açık/kapalı otopark, Çocuklar için Lunapark ve 3000 m2alan üzerinde kurulu 6 Rimo araçlı gokart pistiyle, yerli ve yabancı müşterilerine eşsiz bir hizmet sunmaktadır.

Mimari yapısı, misafirlerine sunduğu alternatifleri, teknolojik donanımı, bünyesinde barındırdığı markaları ile dünya standartlarını yakalayan Deepo Outlet Alışveriş Merkezi, gerek Antalyalılar gerek yerli ve yabancı turistlerimiz için sadece alışveriş merkezi değil yepyeni bir sosyal alışveriş noktası haline gelmiştir.

 

Bir alışveriş merkezi olmakla beraber sosyal bir yaşam merkezi de olmayı misyon edinmiş olan Deepo AVM, 7’den 77’ye her kesimden insan için önemli bir buluşma noktasıdır. Ticari anlamda elde ettiği başarıyı sosyal aktivitelerle de perçinleyen Deepo Outlet Alışveriş Merkezi, on binlerce insanın hayatında önemli bir yer tutmaktadır.

 

Paylaş:


Galeride resim bulunmamaktadır.