Main Menu

LARA’DA “DEMET’S ÇİÇEK” AÇTI

Merkez şubesi Konyaaltı’nda olan Demet’s Çiçek, Demet Özdemir ve Fatoş Başkan Yener ortaklığında ikinci şubesini Barınaklar Bulvarı üzerinde düzenlenen törenle açtı.

Çok sayıda davetlinin katılım gösterdiği açılış töreni, renkli görüntüleri de beraberinde getirdi. Açılış organizasyonunu Ses Production’un yaptığı törende aynı zamanda 22 yıl özel okulda okul yöneticiliği yapan ve eski Türkiye güzeli olan marka sahibi Demet Özdemir; “Merkez şubemiz Konyaaltı’nda, bugün ikinci şubemizi hizmete açtık. Daha nice şubelerimiz olsun diye umut ediyoruz. Eğitim sektöründen emekli olduğum için psikolojiye çok önem veriyorum. Şuan insanoğlu olarak hayat şartlarımız zorlaştı ve bu yüzden herkesin bir hobisi olması gerektiğine inanıyorum. Eşimin teşviki ve hobiyle bu sektöre başladım, Konyaaltı’nda yaklaşık dört yıldır hizmet veriyoruz.   Markalaşmaya gidiyoruz. Amacımız hırs değil, hizmet. Uzun yolda hedeflerimiz var.” dedi.

Demet’s Çiçek’in ortaklarından Fatoş Başkan Yener, yaklaşık beş yıldır devam eden çiçekçilik sektöründeki çalışmalarını Lara bölgesinde de ihtiyaç olduğu düşüncesiyle faaliyete geçirdiklerini dile getirdi.

 

Comments

comments

Siz ne dersiniz?