Main Menu

ANTİAD KONUĞU ERKAN GÜRAL OLDU

Antalya İşadamları Derneği, ‘ANTİAD Buluşturuyor’ toplantısının konuğu Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu Başkanı ve NG Kütahya Seramik, NG Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral oldu.

ANTİAD üyelerinin büyük ilgi gösterdiği toplantı,  Yönetim Kurulu Başkanı Av. Ersen Göksan’ın açılış konuşmasıyla başladı.

ANTİAD üyelerine aile ve iş yaşantısına ilişkin tecrübelerini paylaşan Güral, ticaretin altın kurallarıyla ilgili bilgiler verdi. Kardeşleriyle birlikte çalışarak ilerlediklerini anlatan Güral, kriz dönemlerini iş insanı olarak iyi değerlendirdiklerini belirtti. Kriz dönemlerinde korkmadan hızlandıklarını ve yükselişe geçtiklerini aktaran Erkan Güral, “Biz şirketimizde prensip olarak hiçbir zaman ‘kriz’ kelimesini kullanmadık. Her sorunun mutlaka bir çözümü, bir ‘B’ planı vardır bizde. Bir yönetici ‘kriz var durduk’, ‘seçim var durduk’ dediği zaman çalışanları da durur. Bizim uçtuğumuz, ilerlediğimiz yıllar hep o kriz yıllarıdır. Herkesin durduğu yıllarda biz gaza bastık” dedi.

ANTİAD Yönetim Kurulu Başkanı Av. Ersen Göksan ve Moderatör Merve Akıncı ile birlikte sohbet havasında gerçekleşen toplantının sonunda; NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral ANTİAD üyeleri ve konukların sorularını yanıtladı.

NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral’a ANTİAD 4. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Av. Ersen Göksan tarafından Teşekkür Plaketi takdim edilirken, ANTİAD Onursal üyelik belgesi takdimini de ANTİAD 3. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Musa Saraç yaptı. Toplantı toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Comments

comments

Siz ne dersiniz?