Main Menu

TOBB Antalya Kadın Girişimciler Kurulu Chi Book Cafe’de Bir Araya Geldi

ATSO bünyesinde çalışmalarını sürdüren TOBB Antalya Kadın Girişimciler Kurulu resmi toplantı ve proje çalışmaları dışında üye iletişim buluşmaları ile her ay bir araya geliyor. Ticari işbirliği tanışmaları, iletişim ve sosyal projelerin paylaşıldığı üye iletişim buluşmalarında yeni üyelerin tanıtımı, firma ve tanıtım sunumu yapmak isteyen üyelerin sunumları, konukların üyelere ve konuklara yönelik bilgilendirme sunumları bu toplantıların gündemini oluşturuyor.

Kurulun ocak ayı üye iletişim buluşmasına ayrıca İsveç’te yatırımlar yapan ve aynı zamanda “Melek Yatırımcı” olan uluslararası platformda başarılı kadın girişimci Shori Zand Kurul Üyesi Ferda Durud öncülüğünde  konuk oldu ve kurul üyelerinin uluslararası ticari işbirlikleri sağlaması için işbirliği yapacağını belirtti. Toplantı kurul üyeleri arasında fikir alışverişi ve üyelerin ticari faaliyetlerinin tanıtımları ile devam etti.

TOBB Antalya Kadın Girişimciler Kurulu Serap Kocaoğlu yaptığı konuşmada;

“Geçen dönem olduğu gibi 2018 faaliyet dönemimizde de kurul olarak kadın girişimciliğine dair kentte ve kırsalda projeler üreterek, mentörlük yaparak desteğe ihtiyaç duyan kadın girişimcilere ve girişimci adaylarına, kırsalda kadın girişimciliğine ve mesleki eğitim desteklerimize devam edeceğiz.

Alan çalışmasını önemsiyoruz ve talepler doğrultusunda fayda sağlamak adına birçok hayata dokunarak olumlu dönüşler alıyor olmamız gönüllü yaptığımız çalışmaların başarısı adına doğru yolda olduğumuzu gösteriyor ve güven sağlıyor. Her geçen gün artan üye sayımızla ilçeler dâhil olmak üzere her bir kendi alanında başarılı ve sektörde söz sahibi üyelerimizle işbirliği içinde yan yana desteğe ihtiyaç duyan kadınlara katkı sağlamaktan mutluluk duyuyoruz. Kurul çalışmalarımızı Antalya Kadın Girişimciler Kurulu/facebook-instagram-twitter sosyal medya hesaplarımızda güncelleyerek geniş kitlerle paylaşıyoruz.”

 

Comments

comments

Siz ne dersiniz?