Main Menu

Cumartesi Kahvaltıları’nın Konuğu; Dermatoloji Uzm. Dr. Hüray Hügül

18 yıllık hekimlik tecrübesi ile yurt içi ve yurt dışında sayısız kongre, sempozyum ve toplantıda eğitimler veren; yazdığı makale ve kitaplarla ülkemizi dünya çapında başarı ile temsil eden aktif bir estetik dermatoloji uzmanı olan Dr. Hüray Hügül, sunumuna sağlıklı bir cilt yapısının zamanla kırışmasının ve lekelenmesinin sebeplerini anlatarak başladı. Hüray Hügül, cildimizi bu etkilerden nasıl korumamız gerektiği üzerine tavsiyelerde bulunurken, muayenehanesinde tüm estetik muayenelerin ve danışmanın ücretsiz olduğunu belirtti. Hügül, Japonya’da üretilen Nobel ödüllü Forlle’d teknolojisini Antalyalılarla buluşturan ilk dermatolog olduğunun da altını çizdi. Ciltteki problemleri ağırlıklı olarak cildin nem dengesindeki bozulmalarla ilişkilendiren Dr. Hüray Hügül, Forlle’d’in geniş ürün yelpazesinden seçilen uygun ürün ile pek çok problemin ortadan kaldırılabildiğini belirtti. Forlle’d’in mikro moleküler yapısı ile ciltteki emiliminin oldukça yoğun gerçekleştiğini belirten Hügül; “ Bugün Forlle’d 43’ten fazla ülkede kliniklerde kullanılıyor. Öyle ki ‘Kraliçeler gibi yaş alın’ sloganıyla ortaya koyulan ürün, İngiltere Kraliyet Ailesi dahil pek çok saygın çevre tarafından tercih ediliyor. Yaşlanmak doğal bir süreç. Bu süreçte oluşan kırışıklık ve yıpranmaları, başta hyaluronik asit olmak üzere birçok son teknoloji ürünü gidermeye çalışıyoruz. Hyaluronik asit elastin ve kolajen üretiminde kullanılıyor ve bu da cildimize; sağlık, parlaklık, gençlik ve güzellik getiriyor. Forlle’d’in mikro moleküler yapısı ile cildimizin ihtiyacı olan molekülleri iğneler kullanılmadan cildimizin yüzeyine uygulama yaparak elde edebiliyoruz. Birçok üründe emilim oranı %5’lerde seyrederken, Forlle’d’te bu oran %70’leri buluyor” dedi.

Kraliçe Bakımı

1 ila 1 buçuk saat süreyle uygulanan kraliçe bakımının tek seans sonrası kırışıklıklarda belirgin oranda açılma sağladığını belirten Hüray Hügül; “ Botoks istemeyen hastalara bu tip bakımlar uyguluyor ve ciddi anlamda başarılı sonuçlar elde ediyoruz” dedi.

Sunumunun ardından davetlilerin sorularını da yanıtlamayı ihmal etmeyen Dr. Hüray Hügül, yeni yılın herkese sağlık, güzellik başarı ve mutluluk getirmesi dileklerinde bulundu.

 

Comments

comments

Siz ne dersiniz?