Main Menu

ANTALYA SHOPPİNG DAYS KAPANIŞ ÖNCESİ TOBB ANTALYA KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU ÜYELERİ VE İŞLETME SAHİBİ KADIN GİRİŞİMCİLER SEZON FİNALİNDE BULUŞTU

ATSO ana sponsorluğunda Antalya Tanıtım A.Ş organizasyonunda gerçekleştirilen ve 7 Temmuzda başlayan Antalya Alışveriş Günleri (Antalya Shopping Days) 77 gün süren, 25 TL ve üzerinde kredi kartı ile yapılacak her alışveriş ile otomatik olarak 7 otomobil ve birçok armağan kazanma şansı sunuldu.

TOBB Antalya Kadın Girişimciler Kurulu tarafından Antalya genelinde yapılan Shopping Days Projesi kapsamında kadın işletme sahiplerinin ağırlıkta olduğu güzergahta ticari hareketlilik desteği ve markalarının farkındalığını sağlamak  üzere güzergaha özel hazırladıkları pilot çalışma ile cadde alışveriş günleri etkinlikleri düzenlendi.

TOBB Antalya Kadın Girişimciler İcra Komitesi Başkanı Serap Kocaoğlu;“ Kente ticari canlılık kazandırmak amacı ile 7 Temmuz’da Başlayan Shopping Days projesinde TOBB Antalya Kadın Girişimciler Kurulu icra komitesi projesi kapsamında kadın girişimcilerin ağırlıkta olduğu güzergahta yaptığımız pilot çalışma ile işletme sahibi kadın girişimcilere  yönelik  ticari hareket desteği  ve kadın girişimcilerin ağırlıkta olduğu güzergaha farkındalık sağladık. Yaptığımız etkinlikler ve pilot çalışma aynı zamanda güzergahta ticaretlerini sürdüren kadın girişimciler arasında esnaf dayanışmasına vesile oldu.

Kadın Girişimciler Kurulu olarak, bu etkinlik fikri ile cadde mağazacılığı geleneğini yeniden canlandırmak, kadın girişimcilerin ticari faaliyetlerini desteklemek esnaf dayanışması kültürünü arttırmak için adım atmış olduk, bu yönde  girişimde bulunduk. Bundan sonraki süreçte de esnafın sorunları, talepleri ve çözüm önerileri  konularında, yerel yönetimlerin ve kurumların girişimcilerle biraraya gelerek esnafın taleplerinin karşılanması yönünde girişimlere vesile olmayı, caddedeki kadın girişimcilerimizle işbirliği içinde farklı etkinliklerle caddedeki  çalışmalarımızı devam ettirmeyi hedefliyoruz.

Etkinlik projemizi destekleyen Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’na, Muratpaşa Belediyesi’ne, Antalya Tanıtım A.Ş’ye , Büyükşehir Belediyesi’ne kadın girişimciliğine destekleri için kurulumuz adına teşekkür ederiz.

Ayrıca Kurulumuz icra komitesi etkinlik projesi için kurul üyelerimizle oluşturduğumuz ve üyemiz Fulya Sarman’ın başkanlık ettiği çalışma grubu arkadaşlarımıza, projeye destekleri için Mutlu Portakal Kadın Kooperatifi üyelerine çalışmalarımızı daha geniş kitlelere duyurmamıza vesile olduğunuz için siz değerli basın mensuplarına haber destekleriniz için teşekkür ederiz.”

 

 

Comments

comments

Siz ne dersiniz?