Main Menu

KAAN ATASEVEN’E MUHTEŞEM SÜNNET TÖRENİ

Yaşam Zinciri OSGB’nin sahibi iş adamı Naci Ataseven ve Nazmiye Ataseven’in Sınav Koleji’nde okuyan 10 yaşındaki oğulları Kaan Ataseven, Akra Hotel’de düzenlenen sünnet töreniyle erkekliğe ilk adımı attı.

Antalya’da çok sayıda iş adamı, turizmci otel sahipleri ve yöneticileri törende yer alırken, şehir dışından da misafirlerin gelmesiyle birlikte 500 davetli katıldı. Zafer Bayramıyla aynı güne denk gelen törende çifte bayram yaşandı. Koyu bir Fenerbahçe taraftarı olan Kaan, tören alanına Fenerbahçe marşıyla birlikte girdi.

Kaan Ataseven konuşma yaparak; “Değerli misafirlerimiz beni ve ailemi bu özel günümüzde yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederiz. Şimdi size annemle hazırladığımız gitar dinletisini sunacağız” dedi. Ayrıca Ataseven ailesi “ Mutlu günümüzde bizleri onurlandıran, uzaktan ve yakından gelen akrabalarımıza, aile büyüklerimize, komşularımıza, mesai arkadaşlarımız ve tüm konuklarımıza, çeşitli sebeplerden dolayı katılamayıp çiçek ve çelenk gönderiminde bulunan; telefon, telgraf, internet aracılığı ile bizlere ulaşan tüm dost ve tanıdıklarımıza, Akra Barut Hotels’e, Su Tasarım Organizasyon Sn. Seçil Suyabakan’a, sanatçımız Hasan Kurt ve orkestrasına, yaptıkları çekimlerle mutlu günümüzü ölümsüzleştiren SY Prodüksiyon Sn. Halil Öztürk ve ekibine, Kongre Stand A.Ş. Sn. Uğur Çilenger’e
özel anlar özel kişilerle yaşanır düşüncesiyle mutluluğumuzu paylaşan, tanıklık eden, güzel dilekleriyle bizi yalnız bırakmayan bütün güzel yüreklere sonsuz teşekkürler.” dedi.

Comments

comments

Siz ne dersiniz?