Main Menu

Hyundai IONIQ Hybrid, Antalya’da

Hyundai, tüm zamanların en teknolojik ve en yenilikçi hibrit teknolojisine imzasını atarak IONIQ Hybrid modelini Türkiye’de satışa sundu. Hyundai IONIQ, elektrikli (EV), Plug-in Hybrid (PHEV) ve Hybrid (HEV) motorun sadece tek bir gövdede buluştuğu dünyadaki ilk otomobil olma özelliğine sahip.Cangarlar Otomotiv Hyundai Plaza’da otomobil severlerin beğenisine sunulan doğuştan hibrit olan IONIQ, yeni enerjisiyle test sürüşü gerçekleştirenler tarafından tam not aldı.

Antalya yollarına çıkan ve test sürüşü ile birlikte sürpriz hediyeli bir de yarışma ile otomobil severlere merhaba diyen IONIQ, dünyanın tek gövdede 3 farklı elektrikli sürüş kombinasyonu sunan ilk otomobili unvanını elinde bulunduruyor. Hyundai Cangarlar Plaza’da gerçekleştirilen tanıtım lansmanında, basın mensuplarına 8-16 Temmuz tarihleri arasında devam eden ‘Yakıt Tüketim Yarışması’ hakkında da bilgiler verildi.

Hyundai Cangarlar Otomotiv Genel Müdürü Hakan İbaç, doğrudan benzinli veya dizel herhangi başka bir versiyonu olmadan doğuştan hibrit olarak üretilen Hyundai IONIQ,’in tamamen yeni bir otomobil olarak Hyundai’nin Türkiye’deki zengin model gamına iddialı bir şekilde katıldığını ifade etti. İbaç, “Yeni bir platform ve esnek motor özellikleri sayesinde eğlenceli bir sürüş sağlayan IONIQ, geleceğe yönelik etkileyici tasarımıyla Hyundai’nin geleneksel çizgilerine bambaşka bir bakış açısı da getiriyor. IONIQ Hybrid, sınıf liderliğini hedeflediğinden yakıt verimliliği haricinde konforlu iç mekanı, çekici tasarımı, eğlenceli sürüş özellikleri ve üst düzey donanımlarıyla da öne çıkıyor” dedi.

Comments

comments

Siz ne dersiniz?