Main Menu

A.M.F. 2017 ANTALYA MOTOSİKLET FESTİVALİ COŞKUYLA BAŞLADI

Antalya Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde Mehmet Atışcı’nın organize ettiği ve ANFAŞ’ın destek verdiği, Antalya’nın ilk Uluslararası Motosiklet Festivali 28 Haziran Çarşamba günü protokolünde katıldı açılış töreniyle başladı.

 

Festival organizatörü ve A.M.F 2017 Komite Başkanı Mehmet Atışcı; “Motosiklet kulüpleri başkanı arkadaşlarımızla beraber böyle bir festival yapmaya karar verdik. Antalya’nın ulusal ve uluslararası motosiklet kullanıcılarına ev sahipliği yapacağı bir festivali gerçekleştirmekten gurur duyuyorum. Gördüğüm kadarıyla doğru bir karar vermişiz. Tüm katılımcılara teşekkür ederim. Festivale hoş geldiniz.” diyerek sözü Redro Ajans’ın ortaklarından Fulya Sarman’a bıraktı.

Fulya Sarman; “Aslında bir yıl önce başlamış bir projeydi, organizasyona Mehmet Atışcı, bizimle paylaştıktan sonra dahil oldum.  İnce detayları olan farklı bir operasyondu. Bize bu anlamda güvenen ve her zaman fikirlerini paylaşan ve fikirlerimize inanan tüm motosiklet derneklerine teşekkür etmek istiyorum.  Proje partnerimiz ANFAŞ yönetimini de teşekkür ederim. “ dedi.  Kokteylin ardından festival alanına hareket edildi.

 

Konyaaltı Sarısu’da gerçekleşen festivalde, 28 Haziran’da Necati ve Saykolar sahne alırken, 29 Haziran’da Flört, 30 Haziran’da Kurtalan Ekspres, 1 Temmuz’da ise Gülçin Ergül ve What da Funk sahne alacak. Organizasyon, yurt içi ve yurt dışındaki motosiklet sürücülerinin katılımıyla beş gün boyunca; gündüz ve gece etkinlikleri, yarışmalar, konserler, özel stantlar, şovlar, eğitim sunumları gibi birçok ses getirici etkinliği de içinde barındıracak.

 

Comments

comments

Siz ne dersiniz?