Main Menu

ANTALYA MOTOSİKLET FESTİVALİ’NE GERİ SAYIM BAŞLADI

Antalya Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde Mehmet Atışcı’nın organize ettiği ve ANFAŞ’ın destek verdiği, Antalya’nın ilk Uluslararası Motosiklet Festivali  28 Haziran – 2 Temmuz tarihlerinde gerçekleşecek. Organizasyon, yurt içi ve yurt dışındaki motosiklet sürücülerinin katılımıyla beş gün boyunca; gündüz ve gece etkinlikleri, yarışmalar, konserler, özel stantlar, şovlar, eğitim sunumları gibi birçok ses getirici etkinliği de içinde barındıracak.

Mottosu “Be Together On The Way” olan  Antalya Motosiklet Festivali, her yıl farklı bir tema ile başlayacak. Bu yıl ise;“Kadına Şiddete Hayır” temasını işleyecek.

Konyaaltı Sarısu’da gerçekleşecek festivalde, 28 Haziran’da Necati ve Saykolar, 29 Haziran’da Flört, 30 Haziran’da Kurtalan Ekspres, 1 Temmuz’da ise Gülçin Ergül ve What the Funk sahne alacak.

Uluslararası misafirlerinde davet edileceği organizasyonda katılımcıların keyifli bir festival geçirmesi için güvenli kamp alanları, kültür turları, yiyecek ve içecek stantları,  şov alanları ile motosiklet tutkunlarına alışılmışın dışındaki konseptiyle yeni bir anlayış getirecek olan Antalya Motosiklet Festivali; şehrin enerjisini daha da yükseltmeyi hedeflemektedir. Antalya’ya festival için gelecek olan kalabalık misafir grupları sayesinde şehir içi turizm sektörü açısından pozitif bir kaynak olacaktır. Her yıl geleneksel olarak tekrarlanacak olan festival, Antalya’nın vazgeçilmez etkinlikleri arasında renkli yapısıyla yer alacaktır.

Comments

comments

Siz ne dersiniz?