Main Menu

MEDICAL PARK ANTALYA HASTANE KOMPLEKSİ İFTAR YEMEĞİ VE SEMİNER DÜZENLEDİ

Akra Otel’de düzenlenen ve ANTASED (Antalya Aile Sağlığı Elemanları Derneği) üyelerinin konuk olduğu iftar yemeği öncesi, hastanenin Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü hekimlerinden Yrd. Doç. Dr. Melek BÜYÜKKINACI, Op. Dr. Mine ERDOĞAN YILMAZ ve Op. Dr. Ayhan YILMAZ sunumlarını gerçekleştirdi.

 

AİLE SAĞLIĞI ELEMANLARI BİLGİLENDİRİLDİ

İftar yemeği öncesi gerçekleşen sunumlarda; kadın hastalıkları, genital estetik, normal doğum ve kordon kanı saklama konularında sunumlarını gerçekleştirerek dernek üyeleri bilgilendirildi. Aile sağlığı elemanları ayrıca sunum sonrasında merak ettikleri konular hakkında hekimlerle sohbet etti.

 

ANTASED ÜYELERİNE ÖZEL İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALANDI

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Genel Müdür Yardımcısı Uğur KİREZ, Başhekim Yrd. Doç. Meltem DEMİR, Kurumsal Pazarlama Müdürü Selda KUZU’nun da yer aldığı iftar yemeğinde ANTASED Başkanı Ergül ÖZÇELEBİ ve Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Genel Müdürü Sebahattin TANAS, ANTASED üyeleri ve birinci derece yakınlarının Medical Park Antalya Hastanesinde indirimli sağlık hizmeti alabilmesi için imza protokolü düzenlendi.

Comments

comments

Siz ne dersiniz?