Main Menu

REKTÖR İSMAİL YÜKSEK, YÖRSİAD’IN İFTAR ÇADIRINA KONUK OLDU

 

YÖRSİAD İftar Çadırına Uluslararası Antalya Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. İsmail Yüksek konuk oldu ve vatandaşlar ile birlikte orucunu açtı.

 

Ramazan ayı ile birlikte artık geleneksel hale getirdiği İftar çadırı organizasyonuna devam eden YÖRSİAD ( Yörük Sanayici ve İş Adamları Derneği ) her gün 550 kişiye yemek veriyor. Bu yıl 6.sı gerçekleştirilen iftar çadırında Yönetim Kurulu Başkanı Semih Beken, Yönetim Kurulu ve üyeleri de vatandaşlar ile birlikte iftarlarını açıyorlar.

 

Rektör İsmail Yüksek “Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum”

 

Çallı Meydanında hazırlanan YÖRSİAD İftar Çadırına Uluslararası Antalya Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. İsmail Yüksek’de katıldı. İftar’da Rektör Yüksek’in yanı sıra örük Kültürü Uygulama ve Araştırma Merkez Müdürü Yrd. Doç. Dr. Fatih Uslu’da iftarın konukları arasında yer aldı.  Vatandaşlar ile birlikte iftarını açan Rektör İsmail Yüksek, iftar çadırını geleneksel hale getiren YÖRSİAD’a ve emeği geçen tüm İş Adamlarına teşekkür ederek “ Bu akşam YÖRSİAD’ın iftar çadırına konuk olduk. İyi ki gelmişim. Çok güzel bir ortam var. İhtiyaç sahiplerine verilen bir iftar. Bu konuda YÖRSİAD’ı tebrik ediyorum, Allah razı olsun. İnşallah bu geleneği uzun süre sürdürürler. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

 

YÖRSİAD Başkanı Beken, “Biz İş adamları olarak kazandıklarımızı topluma geri vermekten gurur ve mutluluk duyuyoruz”

YÖRSİAD Başkanı Semih Beken ise yaptığı açıklamasında, İş adamları olarak kazandıklarını topluma geri vermekten gurur ve mutluluk duyduklarını ifade ederek  “Her gün 550 kişinin yemek yediği iftar çadırımızda, derneğimiz üyesi olan ve derneğimiz üyesi olmayan İş Adamları İftar soframıza katkı koyuyorlar. YÖRİAD olarak bizim en büyük gurur duyduğumuz projelerin başında geleneksel iftar çadırımız geliyor. Biz İş adamları olarak kazandıklarımızı topluma geri vermekten gurur ve mutluluk duyuyoruz. Bu sene geleneksel YÖRSİAD İftar Çadırının 6.sını düzenliyoruz.  Burada destek koyan tüm işadamlarımıza teşekkür ediyorum. Burada olmaktan ve hep birlikte yemek yemekten ve iftar açmaktan büyük huzur duyuyoruz. Umut ediyorum, inşallah daha nice iftarları ve nice Ramazan Çadırlarını hep birlikte gerçekleştiririz” diye konuştu.

Comments

comments

Siz ne dersiniz?