Main Menu

Parantez Mağazası’nın sahibi Naciye İlteray ile moda

Parantez Mağazası’nın sahibi Naciye İlteray ile moda, şıklık ve konfor üzerine keyifli bir röportaj gerçekleştirdik.

Keşfetmek, bulmak, üzerine yakıştırmak, dış görünüşümüze farklı bir soluk katmak… Modayı az çok takip eden herkes bunu her sezon tekrarlamaya çalışıyor”

Öncelikle sizi biraz tanıyabilir miyiz?

İnsanın bütün hayatını gözünün önünden geçirmesine olanak tanıyan bir soru bu. Yaşanan şeyler, hobiler, anılar… Hangisinden bahsedeyim bilemedim. Takım kurma, proje üretimi ve yönetimi, sabır ve dirayetlilik kuvvetli yanlarım. Çalışma hayatının içerisinde aktif rol almama rağmen, evci ve kendisini ailesine adamış bir yapım var. Hayatta en değer verdiğim şey iki evladım.

Bize biraz Parantez’in çizgisinden bahseder misiniz?

Farklı ve feminen bir çizgim var.

Butiğiniz daha çok kimlere hitap ediyor?

Sofistike havayı seven, maskülen tarzdan vazgeçemeyen, Grunge modayı takip eden; bazen ciddi, bazen çocuksu; iş kadını, ev hanımı; kısacası herkes için Parantez.

Biraz da modaya bakışınızdan bahsedelim

Dünyanın her şehrinde farklı kültürlerle tasarlananın bambaşka olması bence harika bir şey. Keşfetmek, bulmak, üzerine yakıştırmak, dış görünüşümüze farklı bir soluk katmak… Modayı az çok takip eden herkes bunu her sezon tekrarlamaya çalışıyor. Ben işim gereği modayı yakından takip etmek zorundayım. Modadaki hızlı ve sürekli değişim ise hayatımın bir parçası.

Sizi sektördeki diğer butiklerden ayıran başlıca noktalar neler?

Kendime ve ekibime inanıyorum. Ben değil “biz” i gerçekleştirmeyi başardığımızı düşünüyorum. Yeniliklere açığız ve “daha iyisi için neler yapabilir” üzerine sürekli araştıran bir ekibiz.

Koleksiyonlarınızı belirlerken nelere dikkat ediyorsunuz?

Biz kadınlar giyinmeyi delicesine severiz. Hepimiz kusursuz bir görünüme sahip olmak isteriz. Biz de koleksiyonları belirlerken müşterilerimizin isteklerine kulak verip, vücut tiplerine uygun tarzı oluşturmaya özen gösteriyoruz.

Bu yaz Antalyalı hanımlar Parantez’de neler bulacak

Dinamizminizi güçlendirecek renk ve desenler, kuş tüyü hissiyatında lüks kumaşlar, yüksek teknoloji ile harmanlanmış tasarımlar, hafifliğin, şeffaflığın, ışığın, ışıltının ve özgürlüğün vurgulandığı size enerji verecek göz dolduran kombinasyonlar, moda, stil, güzellik ve daha fazlası her şeyin en iyisini hak eden Antalyalı hanımlar için Parantez’de.

Çok teşekkür ederiz bu güzel sohbet için. Var mı eklemek istediğiniz bir şey?

Ben de size çok teşekkür ederim. İnsan olarak her zaman ihtiyaç duyduğumuz şey; sevgi, dostluk ve barış.Daha yaşanılası bir dünya için herkese hoşgörü diliyorum.

 

Comments

comments

Siz ne dersiniz?