Main Menu

Veteriner Hekimleri Buluşturan Toplantı

Farmina Evcil Hayvan Ürünleri ile firmanın Antalya distribütörü BETA Ecza Deposu’nun ortaklaşa düzenlediği toplantıda,  Antalya’daki veteriner hekimlere FARMINA markasının Vet Life ve N&D serileri ile ilgili tüm mamalarını içeren sunum gerçekleştirildi.

İtalyan markası olan ve Türkiye’nin birçok yerinde etkin bir dağıtım ağı bulunan Farmina Pet Foods, reçete mama grubu Vet Life serisi ve regüler mama serisi Natural & Delicious ile Antalya’da da hızla yaygınlaşıyor. Farmina Evcil Hayvan Ürünleri ve firmanın Antalya distribütörü Beta Ecza Deposu ; Antalya’daki veteriner hekimler için 7 Mehmet Restaurant’ta bir toplantı gerçekleştirdi. Farmina Evcil Hayvan Ürünleri firmasından Ürün Müdürü Vet.Hek.Ayça Ömeroğlu’nun yaklaşık 100 veteriner hekime yaptığı sunumda, reçete mama serisi Vet Life ve Farmina regular serisi Natural & Delicious mamaları hakkında detaylı bilgiler aktarıldı ve veteriner hekimlerin soruları cevaplandı. Sunum sonrasında firma ve ürünler hakkında açıklamalarda bulunan Farmina firmasından Vet.Hek.Ayça Ömeroğlu ve Vet.Hek.Rahşan Erol, “Gerçekten iyi bir yolda ilerlediğimizi düşünüyoruz. Bugün Antalya’daki veteriner hekimler ile çok verimli bir sunum gerçekleştirdik. Farmina’nın çok geniş bir skalaya sahip reçete mama Vet Life, hekimlerimiz tarafından çok beğenildi. Doğru stratejiler ve projeler ile daha iyi yerlere geleceğimizi düşünüyoruz” dedi.

SUNUMA TAM NOT

Sunumun ardından yemeğe geçen veteriner hekimler, birbirleriyle sohbet ederek akşamı değerlendirdi.  Sunumun bilgilendirici olduğunu özellikle de sadece hekim tavsiyesi ile satışa sunulan reçete mamalar hakkında ciddi açıklamaların yapıldığını ifade eden Animales Hayvan Sağlığı Merkezi sahibi Veteriner Hekimi Murat Karabayoğlu, “Şu an piyasadaki kedi mamaları içerisinde Farmina, öne çıkan bir mama. Tedavi süresinin kısa olup lezzetli olması bu markayı öne çıkarıyor” dedi.

OLUMLU DÖNÜŞLER ALIYORUZ

Gerçekleştirilen toplantının sosyal anlamda hekimleri bir araya getirmesi açısından verimli olduğunu düşünen Antalya Konyaaltı Bölgesi Pozitif Veteriner Kliniği sahibi Ertuğrul Atahan Kuzay, “Vet Life ürün çeşitliliği açısından olağanüstü bir marka. Hayvan sahiplerinden olumlu dönüşler alıyoruz. Önemli olan benim için patolojik durumları çözmesi. Medikal uygulamalarımızın yanında mamayla bunu destekleyip çözebiliyorsak bu başarılı bir gelişmedir” dedi.

Comments

comments

Siz ne dersiniz?