Main Menu

Erasta Antalya’da Çocuklar Eğlenceye Doydu

Antalya’nın alışveriş ve yaşam merkezi Erasta Antalya’nın 21 Ocak- 5 Şubat tarihleri arasında sunduğu eğlenceli ve öğretici etkinlikler yoğun ilgiyle karşılanırken minik ziyaretçilere unutamayacakları bir sömestr tatili yaşattı.

Erasta Antalya’nın çocuklara özel düzenlediği aktiviteler arasında Bubble Showdan, illüzyon showa, cam obje boyama atölyesinden keçeden anahtarlık yapımına kadar çocukların hem el becerilerini geliştiren hem de öğretici oyunlar yer aldı.

Aktiviteler çocukları sanat dallarına yönlendirdi

Erasta Antalya’da tatil dönemi boyunca her hafta sonu düzenlenen Masal Diyarı İnteraktif Gösteri, Mini Disco, Palyaço, Bubble Show ve İllüzyon Show gibi etkinlikler çocuklara eğlenirken kendilerini geliştirebildikleri keyifli bir sömestr tatili yaşattı.

Bubble Show’da çocukların baloncukları patlatmak için birbirleri ile yarışmaları renkli görüntülere sahne olurken, her yaştan izleyiciye hitap eden illüzyonist showda da çocuklar hem eğlendi hem de yepyeni oyunlar öğrendi. Masal Diyarı adı verilen interaktif drama etkinliğinde ise minik ziyaretçiler klasik masalları canlandırıp birbirleriyle sosyalleşti ve hayal dünyalarının sınırlarını zorlayarak kendi masallarını yazdı.

Erasta Antalya’da sömestr boyunca Duvar Süsü Yapımı,  Cam Obje Boyama, Kokulu Taş Boyama, Cam Bardaktan Şamdan Yapımı, Keçeden Anahtarlık ve Kitap Ayracı Yapımı gibi her gün düzenlenen farklı atölyelerde çocuklar yaratıcılıklarını kullanarak birbirinden güzel objeler ortaya çıkardı.

Erasta Antalya’nın ücretsiz sunduğu bu etkinlikler, çocukları çeşitli sanat dallarına yönlendirmenin yanında onlara kendi kendilerine bir şeyler başarabilme imkanı vererek gelişimlerine de katkı sağlamayı amaçlıyor.

Giyimden aksesuara, dekorasyondan ev elektroniğine pek çok sektördeki en sevilen markalara ev sahipliği yapan Erasta Antalya, sahip olduğu yürüyüş alanlarıyla misafirlerine çok daha rahat alışveriş yapma imkanı sağlarken; sinema salonuyla 7’den 77’ye her yaştan ziyaretçisine eğlenceli zaman geçirebilme fırsatı sunuyor.

 

Comments

comments

Siz ne dersiniz?