Main Menu

ALTERNATİF TURİZME YENİ BİR SOLUK… ANTALYA ATIŞ POLİGONU

Alternatif turizme yeni bir soluk kazandırmak adına başarılı turizmci Alper Uçar tarafından kurulan Antalya Atış Poligonu, geçtiğimiz günlerde düzenlenen törenle hizmete açıldı

Alternatif turizme yeni bir soluk kazandırmak adına başarılı turizmci Alper Uçar tarafından kurulan Antalya Atış Poligonu, geçtiğimiz günlerde düzenlenen törenle hizmete açıldı. Poligonun açılış törenine; geçtiğimiz dönem CHP Antalya Milletvekili Yıldıray Sapan, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Jolly Tour Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar, Konyaaltı Belediye Başkan Yardımcısı Edip Kemal Bahadır ve MHP İl Teşkilatı’nın  yanı sıra iş dünyasına mensup pek çok seçkin isim katıldı. Açılış merasiminin ardından poligonda atış yapan davetliler Antalya’da turizmi çeşitlendirmek adına yapılan bu girişiminden dolayı Alper Uçar’ı tebrik etti.

Sadece Poligon Değil Sosyal Kulüp

Taktik atış eğitimi, özel atış eğitimi, silah bakımı, ofiste silah bakımı gibi hizmetlerin bulunduğu tesis, atış poligonunun yanı sıra sosyal kulüp olma özelliği de taşıyor. Tesiste; restoran, kafeterya ve misafirlere özel oto yıkama hizmeti  bulunuyor.

Herkese Hitap Ediyor

Geçmişinde Adam & Eve ve Kaya Palazzo başta olmak üzere pek çok prestijli otelin genel koordinatörlüğünü yürüten Alper Uçar “ Antalya Atış Poligonu başta atıcılık sporu ile ilgilenenler olmak üzere herkese hitap ediyor. Silah sahipleri burada kendi silahlarıyla atış yapabildiği gibi, silahı olmayanlar tesisimizin silahlarından faydalanabiliyor. Tesisimizde üyelik sistemi dahilindeki kişilerin yanında günübirlik ziyaretçilerimiz de tüm tesisimizden faydalanabiliyor” dedi.

Comments

comments

Siz ne dersiniz?