Main Menu

Havasupark Otel’de Thetahealıng® Basıc ve Advance Eğitimi

Havasupark Otel’de Uzman Eğitmen Neva Bozdemir Tarafından Thetahealıng® Basıc ve Advance Eğitimi 25-29 Ocak 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek. 

Antalya’da Bir İlk

Her insan sezgisel doğar, zamanla sezgilerini değil başkalarını dinlemeye başlar ve kendi kıymetli varoluşunu unutur. Kendi içsel yolculuğunuza koyulduğunuzda görürsünüz ki sizde sizden daha öte bir şey vardır. İnsan çoğu zaman bunu tek başına bulamaz. Bir ele ihtiyaç duyar. Bazen bu okuduğunuz bir kitaptır, bazen bir filmdir, bazen komşuda içilen bir kahvedir, bazen de hiç tanımadığınız bir grup insanla beraber olacağınız bir eğitimdir. İşte böyle muhteşem bir farkındalık eğitimi olan ThetaHealing® şifa eğitimi ilk defa  12-16 Kasım tarihleri arasında Antalya Kumluca’da HavaSuPark  otelde gerçekleştirildi. 25-29 Ocak 2017 tarihleri arasında Thetahealing® Basic ve Advance eğitimi için kayıtlar başladı. Çam ağaçlarının, papatyaların, sıklamenlerin arasında bungalowlarda konaklamalı şifa eğitimi Uzman Eğitmen Neva Bozdemir tarafından iki ayda bir  HavaSuPark’ta tekrar edilecek.

 

Theta Healing® nedir?

ThetaHealing® herkesin uygulayabileceği pratik, hızlı ve güçlü bir şifa tekniğidir. Gündelik hayatınızda uygulayabileceğiniz, içgüdüleriniz, sezgileriniz ve hislerinizle hayatınızı yönlendireceğiniz, düşüncelerinizin farkında olacağınız, yaratıcının koşulsuz sevgisi ve sonsuz şifasından her an faydalanacağınız çok derin ve güçlü bir tekniktir.

 

ThetaHealing® siz çıkmaza girdiğinizde size hayatınızın mucizelerini veren, siz Theta Dalga boyunda şifalandıkça size isteklerinizi gerçekleştirmek için güç, kuvvet veren, hayatta bir türlü olduramadığınız şeyleri olduran, hastalıklara şifa olan, uzaktan da sevdiklerinize şifa gönderebileceğiniz alternatif bir yöntemdir.

 

Bilimadamları tarafından EEG makinesinde beyin dalgaları ölçüldüğünde Theta beyin dalgasının insanın en çok yaratım sağlayabildiği, bilincini ve algısını daha derin seviyede açabildiği ve bu dalga boyutunda şifa yapıldığında yüksek oranda mucizelerin gerçekleştiği bir alandır. Bu nedenle dünyanın her yerinden milyonlarca insanın şifa bulmak için başvurduğu ThetaHealing® tekniği bilim adamlarınca da kabul edilmektedir.

 

Eğitmenin mesajı

Uzman Eğitmen Neva Bozdemir tarafından verilecek olan eğitimde sizi siz yapan öz, geçmiş, genetik ve ruhsal inançlarınıza bakarak hayatta ilerlemenizi engelleyen inançlarınızı ele alıp hayallerinize kavuşturacak olumlu inanç programlarına dönüştürüyor olacaksınız.

 

İnanç Program değişikliği

Düşünce gücü çok kuvvetli bir enstrümandır. Siz hangi telde çalarsanız hayatınız o nameden yürür. Örneğin ince bir telden çalarsanız hayatınız inceden akar. Düşüncelerinizi bir enstürmanın telleri gibi inceleyeceğiz, hangi telden çalmak istediğinize siz karar vereceksiniz. Özgür iradeniz ile tanışacak ve özgür olacaksınız. Duygularınızı analiz edebileceksiniz. Öfkeliyim, güçlüyüm, huzurluyum, masumum diyebileceksiniz. Hayatı duygu ve düşüncelerinizin farkına vararak yaşayacaksınız. Duygu ve düşünce orkestrasını yönetmek çok eğlenceli olacak.

 

 

 

ThetaHealing® ile hangi hastalıklar şifa bulur?

Hastalıklar kötü düşünce sistemi ile oluşur. Ne zaman kötü bir düşünce geçirsek aklımızdan ya da geçmiş bir olayda takılı kalsak veya çok çalışsak, aşırı yorulsak bedenimiz bize sinyaller verir. Bu sinyaller başlangıçta minik ağrılar olarak bedende yer bulurken yıllar geçtikçe biriktirdiğimiz negatif düşünceler daha büyük hastalıklara yol açar, kanser gibi, mide, bağırsak problemleri, eklem ağrıları, migren gibi. ThetaHealing® ile daha birçok hastalığı kendinizde ve başkalarında iyileştiğine tanık olabilirsiniz. Doktorunuza giderek, ilaçlarınızı alarak aynı zamanda da zihninizde uygulayacağınız şifalarla mucizevi şekilde mükemmel sağlığa kavuşmanıza katkıda bulunabilirsiniz.

 

Eğitimin HavaSuPark Bungalows Otelde olmasının bir nedeni var!

Otelin orman içinde doğayla iç içe oluşu sayesinde katılımcılar kendi doğalarına rahatlıkla girecekler. Kişinin kendine bakması en zorudur, daha çok dışarı ile ilgilenmeye alışıktır. Ailesi, çocuğu, işi, arkadaşları derken kişi kendini unutur. Doğa bizi bize bırakır, içimize döndürür. Bu sayede şifalanma çok daha hızlı ve kolay olur.

 

Eğitim Sonunda…

Eğitimin sonunda verdiğimiz uluslararası geçerli sertifika ile ThetaHealing® uygulayıcısı olmaya hak kazanırsınız. Sertifikanız ile ücretli seans yapabilir veya isterseniz sadece kendinizde ve ailenizde uygulayabilirsiniz.

 

 

Kayıtlar için Telefon:  0533 715 10 56 / Neva Bozdemir

Comments

comments

Siz ne dersiniz?