Main Menu

Manavgat Belediyesi İşitme Engelliler Futbol Takımında Hedef Şampiyonluk

Manavgat Belediyesi İşitme Engelliler Futbol Takımı şampiyonluk için sahaya çıkıyor. Geçtiğimiz sezon Türkiye 3.’sü olan Manavgat Belediyesi İşitme Engelliler Futbol Takımı, bu sezona hızlı bir başlangıç yaparak ligin 1. sırada yerini aldı.

 Sporun ve sporcunun her zaman yanında olan Manavgat Belediyesi’nin kurduğu ve Spor Toto İşitme Engelliler Süper Ligi’nde mücadele eden Manavgat Belediyesi İşitme Engelliler Spor Kulübü geçen sene Süper ligi 3. olarak tamamladı. Gösterdikleri performansla göz dolduran takım, 2. defa Dünya Şampiyonu olan A Milli takımımıza da 3 oyuncu kazandırdı. Antrenör Ahmet Durmaz yönetiminde ki takım, sezon başından bu yana çıktığı mücadelelerde 1 beraberlik 4 galibiyet alarak 13 puanla ligin ilk sırasına yerleşti.

 

BAŞKAN SÖZEN’E TEŞEKKÜR

Namağlup bir şekilde yoluna devam eden Manavgat Belediyesi İşitme Engelliler Futbol Takımı karşılaşmalarını Manavgat Atatürk stadyumunda gerçekleştiriyor. Engelli vatandaşları da unutmayan belediye yönetimi engelli transfer aracı ile mücadeleleri izlemek isteyenleri stadyuma kadar taşıyor. Sezon başında yakaladıkları başarı grafiğini sezon sonuna kadar taşıyarak Avrupa da mücadele etmek istediklerini söyleyen takım kaptanı İbrahim Güzel, kendilerine bu başarılarında en büyük destekçisinin Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen olduğunu belirterek teşekkür etti.

Comments

comments

Siz ne dersiniz?