Main Menu

Sadelik, Zerafet ve Şıklık Eleven Interior’da Buluşuyor

İç ve dış mekan tasarımında çok özel projelerde imzası olan uzman kuruluş Eleven Interior,  kişiye özel tasarım hizmetlerini ve yüksek kaliteli ürünlerini Perge  Bulvarı’ndaki yeni adresinde Antalyalılar ve sektör ilgilileri ile buluşturuyor.

Adriani & Rossi, Limited Edition , Vondom , Sovet Italia ve Hanna Korvela gibi dünyaca ünlü ve prestijli markaların bayii ve yeni nesil ısıtıcı Phormalab Hotdoor’un Türkiye temsilcisi olan Eleven Interior, “Tasarım, farklılıktır.”görüşünden hareketle, sektörde özel ve tek olmak yolunda ciddi adımlar atıyor.

Vip hizmet anlayışı ile iç mimari tasarım ve dekorasyon alanında faaliyet gösteren Eleven Interior, ödüllü dünya markalarının ürünlerini de yeni adresinde Antalyalılar ve sektör ilgilileri ile buluşturacak.

Elevent Interior , İç Mekan Bitki Duvarları, Duvar Kağıtları, Dış Mekan Canlı Bitki Duvarı, Tasarım Masa, Sehpa, Ayna & Sandalye, Tasarım Halılar, Aksesuarlar, İtalyan Duş Sistemleri, Vitrifiye & Banyo Aksesuarları, İç & Dış mekan Isıtma Sistemlerini sadelik zerafet , konfor ve şıklık arayanların beğenisine sunacak.

Comments

comments

Siz ne dersiniz?