Main Menu

Andy Warhol, Herkes İçin Pop Sanat” Sergisi 23 Nisan’da Ücretsiz

IMG_0574_640x480ATSO Vakfı çatısı altında kurulan kentin en yeni en dinamik yaşam alanı Antalya Kültür Sanat’ta “Andy Warhol, Herkes için Pop Sanat” sergisi 23 Nisan Cumartesi günü ücretsiz! Ayrıca çocuklara özel rehberli tur etkinlikleri düzenleniyor. 23 Nisan 2016 Cumartesi günü çocuklara özel “Rehberli Tur” programında çocuklar yaratıcı ve ücretsiz etkinliklerle “Andy Warhol, Herkes için Pop Sanat” sergisini gezecekler.

Slovakya’nın ve Avrupa’nın en önemli özel koleksiyonlarından biri olan Zoya Müzesi koleksiyonundan derlenen “Herkes için Pop Sanat” sergisinde, Andy Warhol’un; Campbell Çorbaları, Kovboylar ve Kızılderililer, Tehlikedeki Türler, Çiçekler, dizilerinin yanı sıra ünlü isimlerinin portreleri yer alıyor.

ATSO Eğitim Araştırma Kültür Vakfı Başkanı Davut Çetin, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda tüm sanatseverleri Antalya Kültür Sanat’a bekliyoruz” dedi.

Çağdaş sanatın en önemli sanatçılarından biri kabul edilen Andy Warhol’un eserleri 25 Eylül 2016 tarihine kadar Antalya Kültür Sanat’ta sergilenecek.

Comments

comments