Main Menu

Atso’dan Rixos’a İki Ödül Birden


Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) tarafından gerçekleştirilen geleneksel ödül töreninde Rixos Hotels, “SGK’ya En Çok Prim Ödeyen ve En Çok İstihdam Sağlayan” firma kategorisinde birincilik, “Konaklama ve Döviz Getirisi En Yüksek Firma” kategorisinde ise dördüncülük ödülünün sahibi oldu.

Uluslararası pazarda hızla büyüyen lüks otel zincirlerinden birisi olan Rixos Hotels’e, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) tarafından; yaklaşık 80 Milyon TL ile “SGK’ya En Çok Prim Ödeyen ve En Çok İstihdam Sağlayan” firma kategorisinde birincilik; yaklaşık 30 milyon Dolar ile “Konaklama ve Döviz Getirisi En Yüksek Firma” kategorisinde ise dördüncülük ödülü verildi.

Alınan ödüllere ilişkin açıklama yapan Rixos Hotels Operasyondan Sorumlu Grup Başkanı (COO) Uğur İncesu, “Öncelikle Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) tarafından Rixos Hotels olarak 2 ayrı dalda ödül aldığımız için mutluyuz. Aldığımız ödüller Antalya’ya ve turizm sektörüne sağladığımız katkıları ortaya koymaktadır. “SGK’ya En Çok Prim Ödeyen ve En Çok İstihdam Sağlayan” firma kategorisinde birincilik almamız ise istihdama ve insan kaynaklarına verdiğimiz önemin güçlü bir göstergesi. Rixos Hotels olarak bundan sonraki dönemde de yurtiçinde ve yurtdışında hizmete açmayı planladığımız yeni yatırımlarımızla istihdam ivmemizi artırarak sürdürmeyi hedefliyoruz.” şeklinde konuştu.

Törende ayrıca; Kurumlar ve Gelir Vergisi, Seyahat Acentaları, Konaklama Tesisleri, İhracatçılar ile Türkiye’nin İlk 500 ve İkinci 500 Sanayi Kuruluşu arasında yer alan Antalya Firmalarına ödülleri verildi.

Ödül_2

Ödül_1

Comments

comments