Main Menu

Panayırdan 7’den 70’e Eğitime Destek

Aspendos Rotary Kulübü’nün düzenlediği geleneksel dostluk panayırlarının 14’ncüsü “Çabamız Eğitim İçin” sloganı ile “Yediden Yetmişe Eğitim” amacıyla AKM Cam Piramit yanındaki alanda 11 Ekim Pazar günü yapılacak. Panayırda yiyecek, içecek stantları yanı sıra gün boyunca birçok konuda eğitim veren kültürel ve sanatsal etkinlikler aktiviteler de  yer alacak.

Engelli merkezleri, Turmepa, Akut, Tema ve Büyükşehir Engelliler Merkezi ile ZİÇEV’den çocuklar ve emekçi kadınların 2’nci el ürünlerinin yer alacağı stantlar açılacak ve burada yapılan satışlardan sağlanacak gelir eğitime verilecek. 14’ncü Dostluk Panayırı nedeni ile ayrıca Satranç Turnuvası düzenlenecek. Aynı gün başlayacak Gıda Güvenliği Haftası ile ilgili olarak açılacak Gıda Güvenliği standında bilgilendirme çalışmaları yapılacak.

Aspendos Rotary Kulübü Dönem Başkanı Işık Üngör, “Kendinden Önce Topluma Hizmet ilkesinden hareket eden Aspendos Rotary Kulübü tarafından bu yıl düzenlenecek olan XIV. Panayırımızdan elde edilecek olan gelir ‘Çabamız Eğitim İçin’ sloganıyla ‘Yediden Yetmişe Eğitim’ amacıyla kullanılacaktır.”dedi.

Aspendos Rotary Kulübü Dostluk panayırı etkinliklerine değerli katılımınızı bekler, saygılarımızı sunarız.

Tarih;11 Ekim 2015 Pazar

Yer: AKM Cam Piramit Yanı

Saat: 10;00-20;00

 

Neler yapıldı?

Aspendos Rotary Kulübü tarafından gerçekleştirilen Dostluk Panayırları kapsamında  bugüne kadar, Spastik Çocuklar Merkezi, Depremzedeler, Özürlü vatandaşlarımız, Engelli Vatandaşlarımız, Engelsiz Bir Yaşam, Kütüphanesiz Okul Kalmasın, Cehaletle Savaş, Kolay Okuma Yazma, Erken Tanı, Bir Işık, Muhtaç Çocuklara Eğitim Yardımı gibi konularda katkılar sağlandı.

Comments

comments