Main Menu

5. Deepo Satranç Turnuvası Başladı

IMG_5889_640x426Deepo Outlet Avm, Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Antalya Satranç İl Temsilciliği işbirliği ile “5. Deepo Satranç Turnuvası” Deepo Outlet Satranç Merkezi’nde başladı.

Okula Dönüş Etkinlikleri kapsamında organize edilen turnuva öncesi Atatürk ve tüm şehitlerimiz için saygı duruşu yapıldı ve İstiklal Marşı söylendi. Ardından Deepo Outlet AVM Genel Müdürü Cem Livanelioğlu konuşma yaptı. Livanelioğlu konuşmasında; “ Deepo olarak spora uzun zamandır destek veriyoruz. Özellikle satranç sporuna destek vermekle, çocuklarımızın analitik düşünme yeteneklerini geliştirerek boş zamanlarını değerlendirme konusunda katkı sağladığımızı düşünmekteyiz. Düzenlemiş olduğumuz turnuvaya Isparta’dan bile katılım oldu. Bölgeye katkıda bulunan bir aktivite yapmak çok sevindirici bir durum. Turnuvaya katılan tüm sporculara şans diliyorum.” dedi.

11-12-13 Eylül tarihlerinde düzenlenecek turnuvaya 170 sporcu kayıt yaptırdı. 8 tur İsviçre sistemi ile oynanan turnuva tek kategori olarak düzenlendi. Tüm yarışmacılara katılım sertifikası taktim edilecek turnuvada, birincilik ödülü 750 TL, ikincilik ödülü 500 TL üçüncülük ödülü ise 250 TL olarak verilecek. Turnuva sonunda dereceye giren sporculara plaketleri ve ödülleri 13 Eylül tarihinde düzenlenecek törenle teslim edilecek.

Comments

comments