Main Menu

“OLUR İNŞALLAH” FİLMİNİN GALASI ANTALYA DEEPO OUTLET CENTER’DA YAPILDI “OLUR İNŞALLAH” 5 HAZİRAN’DA VİZYONDA

IMG_2960_1024x768Başrollerinde Çetin Altay, Arzu Yanardağ ve Mesut Yar’ın oynadığı bir Akdeniz komedisi “Olur İnşallah” 5 Haziran’da izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Kahkaha dolu filmin galası ise tüm oyuncuların katılımıyla Antalya Deepo Outlet Center’da gerçekleşti. Antalyalı sinemaseverlerin yoğun ilgi gösterdiği galaya komedyen Şafak Sezer ve oyuncu Eda Özerkan davetliler arasında yerini aldı.

 Akdeniz’den gelen sıcak bir komedi eşliğinde gülmeye hazır mısınız? Son dönemin en komik oyuncuları arasında yerini alan Çetin Altay, güzel oyuncu Arzu Yanardağ ve köşe yazarı-sunucu Mesut Yar’ın başrollerini paylaştığı “Olur İnşallah” 5 Haziran’da vizyona girecek. Antalya’nın Yaylaalan Köyü’nde çekilen filmin galası da Antalya’da gerçekleşti. Antalya’nın sevilen alışveriş merkezi Deepo Outlet Center’da gerçekleşen galaya filmin oyuncularından Çetin Altay, Arzu Yanardağ, Mehtap Bayri, Sümer Tilmaç, Ayhan Rüzgar, Müfit Kayacan ve Mesut Yar katıldı.

Olur İnşallah filminin heyecanını yaşayan başrol oyuncusu Çetin Altay; “Güzel bir film, sıcak bir film, komik film oldu. Enerjisi çok yüksek. Herkes gelir inşallah” dedi. Filmin diğer başrol oyuncusu Arzu Yanardağ ise; “Olur İnşallah’ı biz çekerken çok eğlendik ve çok güldüm. Şimdi umarım sinemaseverlerde izlerken keyifli vakit geçirir” dedi.

Antalya’da gerçekleşen çekimlerde oldukça keyif aldığını belirten Mesut Yar; “Olur İnşallah filminde Belediye Başkanı olarak rol adım. Belediye başkanı da filmin fitilini ateşleyen adam. Antalya insanının sıcaklığını yansıtan çok keyifli bir film oldu. Yönetmenimiz Tolga Baş ve ekibinin emeğine sağlık” dedi.

Projeleriyle adından sıkça söz ettiren Tolga Baş gala öncesi verdiği röportajda; “Filmi çekmeden önce Yaylaalan köylüleriyle sohbet ettik ve daha sonra görüştüğümüz bazı köylüleri filme dahil ettik. Antalya yöresine özel şivelerin kullanıldığı filmimize köylülerimizin katkısını da göz ardı edemeyiz” dedi

 İlk defa galaya geliyorum

Filmde Çetin Altay’ın babası rolünü oynayan başarılı oyuncu Sümer Tilmaç gala öncesi verdiği röportajda; “İlk defa galaya geliyorum çok heyecanlıyım” dedi.

 “Olur İnşallah” Hakkında

Yerel bir televizyon projesi için belediye başkanı ve yanındaki heyet Antalya’nın Göbelek Köyü’ne gider. Projesiyle ilgili köy muhtarı ve köylülerin isteksizliğini gören başkan yerel televizyon kanalı kurmak için başka bir köy bulmaya karar verir. Şansızlık odur ki belediye başkanı köyü terk ederken cimriliğiyle nam salan Kıllı Mustafa’nın traktörü makam aracına çarpar.

Kıllı Mustafa ve Anten Osman kazanın şokuyla kim olduklarını bilmeden belediye başkanına ve heyete saldırır. Kavgayı ayırma görevi ise köylülere kalır. Belediye başkanı yaşanan olaylara öylesine öfkelenir ki işlerim tüm sorumluluğunu Göbelek Köyü’ne yıkar. Köylülerden makam aracının masraflarını ve hayalindeki projenin gerçekleşmesi için gereken parayı üç ay içinde bulmalarını ister.

Köyün muhtarı ve Anten Osman başkanın istediği parayı nasıl bulacağını kara kara düşünürken, Kıllı Mustafa ise traktörünü nasıl tamir ettireceğinin derdine düşer.

Gerekli parayı bulmak isterken çeşitli işler deneyen kahramanlarımız televizyonu kurmak için çocukluğunu bu köyde geçiren Zeynep’ten de yardım isteyecek.

Comments

comments