Main Menu

Çocukların Bayramı Deepo’da Coşkuyla Kutlandı

IMG_1144_400x600Atatürk’ün dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Deepo Outlet’de  büyük bir coşku ile kutlandı.

 Bu yıl 8.’si düzenlenen Deepo Çocuk Şenliği 23 Nisan özel programı çocuk orkestrası etkinliği ile başladı. Orkestra eşliğinde çeşitli oyunlarla eğlenen çocuklar şarkı söylediler, dans edip bayramlarını doyasıya kutladılar. 23 Nisan’a özel hazırlanan programda sahne alan ilizyon gösterisi ise izleyenlerden büyük ilgi gördü. Sihirbaz, çocuklarla etkileşimli bir biçimde onlara unutamayacakları birbirinden ilginç ve eğlenceli bir gösteri sundu. Çocuk Şenliği balon katlama ve kukla gösterisi ile devam etti. Sosis Balon Gösterisi, çocukların olduğu kadar büyüklerin de ilgi odağı oldu. Gösteride çocuklar balon sanatçısının yaptığı figürleri şaşkınlıkla izledi. Balon sanatçısı hayvan, çiçek, şapka vb. figürlerden oluşan balonları gösteri sonrası izleyenlere hediye etti. Kukla gösterisinde ise geçmişten günümüze birbirinden renkli ve özel karakterlerin yer aldığı kuklalar çocukların yoğun ilgisini çekti.

Deepo’da Satranç Turnuvası

 Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Antalya Satranç İl Temsilciliği Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası düzenledi. Deepo Outlet Satranç Merkezi’nde düzenlenen turnuvaya 5 ve 6 yaş grubu çocuklar katıldı. Turnuva sonunda satranç sporuna miniklerin ilgisini artırmak için bütün çocuklara madalya verildi.

Deepo Outlet Alışveriş Merkezi Hakkında

Deepo Outlet Alışveriş Merkezi Torun Alışveriş Merkezleri Yatırım A.Ş’ nin yatırımlarından biridir. 2004 yılında kurulan Deepo Outlet Alışveriş Merkezi, 365 gün fabrika fiyatlarıyla indirimleri, bünyesindeki 90 mağaza, 16 Restaurant-Cafe, 1500 araçlık açık/kapalı otopark, Çocuklar için Lunapark ve 3000 m2 alan üzerinde kurulu 6 Rimo araçlı Gokart pistiyle, yerli ve yabancı müşterilerine eşsiz bir hizmet sunmaktadır.

Mimari yapısı, misafirlerine sunduğu alternatifleri, teknolojik donanımı, bünyesinde barındırdığı markaları ile dünya standartlarını yakalayan Deepo Outlet Alışveriş Merkezi, gerek Antalyalılar gerek yerli ve yabancı turistlerimiz için sadece alışveriş merkezi değil yepyeni bir sosyal alışveriş noktası haline gelmiştir.

Bir alışveriş merkezi olmakla beraber sosyal bir yaşam merkezi de olmayı misyon edinmiş olan Deepo AVM, 7’den 77’ye her kesimden insan için önemli bir buluşma noktasıdır. Ticari anlamda elde ettiği başarıyı sosyal aktivitelerle de perçinleyen Deepo Outlet Alışveriş Merkezi, on binlerce insanın hayatında önemli bir yer tutmaktadır.

Comments

comments