Main Menu

Deepo’da Miniklerin Renkli Dans Gösterisi…

IMG_0565_600x483Bu yıl 8.’si düzenlenen Deepo Çocuk Şenliği’nde çocuklar için birçok etkinlik ve gösteri yer alıyor. Şenliğin üçüncü günü Yeni Nesil ve Aydede Kreş miniklerinin drama ve dans gösterileri ile devam etti. Rengarenk kostümleriyle dans gösterisi yaparak büyük alkış alan minikler sahneden inmek istemediler. Şenlik programı 26 Nisan’da sona erecek.

 Deepo Outlet Alışveriş Merkezi Hakkında

Deepo Outlet Alışveriş Merkezi Torun Alışveriş Merkezleri Yatırım A.Ş’ nin yatırımlarından biridir. 2004 yılında kurulan Deepo Outlet Alışveriş Merkezi, 365 gün fabrika fiyatlarıyla indirimleri, bünyesindeki 90 mağaza, 16 Restaurant-Cafe, 1500 araçlık açık/kapalı otopark, Çocuklar için Lunapark ve 3000 m2 alan üzerinde kurulu 6 Rimo araçlı Gokart pistiyle, yerli ve yabancı müşterilerine eşsiz bir hizmet sunmaktadır.

Mimari yapısı, misafirlerine sunduğu alternatifleri, teknolojik donanımı, bünyesinde barındırdığı markaları ile dünya standartlarını yakalayan Deepo Outlet Alışveriş Merkezi, gerek Antalyalılar gerek yerli ve yabancı turistlerimiz için sadece alışveriş merkezi değil yepyeni bir sosyal alışveriş noktası haline gelmiştir.

Bir alışveriş merkezi olmakla beraber sosyal bir yaşam merkezi de olmayı misyon edinmiş olan Deepo AVM, 7’den 77’ye her kesimden insan için önemli bir buluşma noktasıdır. Ticari anlamda elde ettiği başarıyı sosyal aktivitelerle de perçinleyen Deepo Outlet Alışveriş Merkezi, on binlerce insanın hayatında önemli bir yer tutmaktadır.

Comments

comments