Main Menu

Akra Barut’tan Sokak Hayvanlarına Destek

levent topçuoğlu 2_600x399Sosyal Sorumluluk projelerine oldukça önem veren Akra Barut, küçük dostlarımızı unutmayarak sokak hayvanları yararına düzenlenen kermeste gerçekleştirilen çekilişteki 2 talihliye kahvaltı hediye etti.

Sokak hayvanları yararına Antalya’da yaşayan gönüllüler tarafından düzenlenen kermes, birçok hayvanseveri bir araya getirdi.

Barbaros Çay Bahçesi’nde gerçekleştirilen kermeste satışa sunulan ürünler, hayvanseverlerin beğenisine sunuldu. Gıda ve giyim üzerine stant açan hayvanseverler, elde edilen gelirle Antalya Hayvan Dostları Derneği’ne katkı sağlayarak, sokakta yaşayan kedi ve köpeklerin kuru mama ihtiyaçlarını karşılayacak. Yoğun ilginin yaşandığı kermesten elde edilen gelir ise Antalya Hayvan Dostları Derneği’ne bağışlandı.

Sosyal Sorumluluk projelerine oldukça önem veren Akra Barut ise küçük dostlarımızı unutmayarak, kermeste gerçekleştirilen çekilişi kazanan 2 hayvansevere kahvaltı hediye etti.

Akra Barut Genel Müdürü Levent Topçuoğlu düzenlenen kermesle ilgili olarak şunları söyledi. “Akra Barut ailesi olarak sosyal sorumluluk projelerine her daim destek olmayı kendimize öncelikle ilke edinmiş bulunmaktayız. Sokak hayvanları yararına gerçekleştirilen bu kermeste bizler de sosyal sorumluluk bilinci gelişmiş bireyler olarak destek vermek istedik. Düzenlenen çekilişte kazanan 2 kişi Akra Barut’ta kahvaltıya davetli olacak. Bu projeye katkımızı bir de bu şekilde vereceğiz. Çorbada tuzumuz olduysa ne mutlu bize…”

Comments

comments