Main Menu

Antalyalı Üniversite Adaylarına, “Sınavdır Geçer” Diyecek!

unnamed_600x600Üniversite adaylarının geleceklerini yönlendirmelerine ve kendilerine en uygun kariyer planını yapmalarına yardımcı olan Okan Üniversitesi’nin Türkiye’nin dört bir yanında gerçekleştirdiği “Servet Gülsün Şirin’le Sınavdır Geçer Konferansları”nın Antalya ayağı, 10 Nisan 2015 Cuma günü Ramada Plaza  Otel’de düzenlenecek. Konferansta Türkiye’nin önde gelen eğitim uzmanlarından Servet Gülsün Şirin, Antalya’nın farklı liselerinden yüzlerce öğrenciye; sınav, gelecek, meslek ve yaşam tercihleri konularında yol gösterecek.

Okan Üniversitesi’nin sosyal sorumluluk projeleri kapsamında Türkiye’nin farklı illerinde düzenlediği “Servet Gülsün Şirin’le Sınavdır Geçer Konferansları”nın Antalya ayağı kentin farklı kolej, Anadolu lisesi ve dershanelerinden yüzlerce üniversite adayını Ramada Plaza Oteli’nde bir araya getirecek.

Konferansta Türkiye’nin önde gelen eğitim uzmanlarından Servet Gülsün Şirin adayların merak ettiği tüm sorulara yanıt verecek. Konferanslarındaki kendine özgü üslubuyla adayların yoğun ilgisi ve sempatisini kazanan Şirin, gençlere üniversiteye hazırlık maratonunda faydalanabilecekleri önemli ipuçları verecek. Ramada Plaza Oteli’ndeki etkinlik, saat 13.30’da başlayacak.

Sınavdır Geçer Konferansı’nın ardından akşam da etkinlik kapsamında bir gala yemeği düzenlenecek. Lara Balık Evi’nde saat 19.00’da başlayacak geceye okul ve dershanelerin yöneticileri ile rehber öğretmenlerinin de aralarında bulunduğu eğitim camiasından çok sayıda davetlinin katılması bekleniyor. Konferans ve gala gecesinde değerli basın mensuplarımızı da aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Program:

Servet Gülsün Şirin’le Sınavdır Geçer Konferansı

Saat : 13.30 – Ramada Plaza Otel

Gala Gecesi

Saat: 19.00 – Lara Balık Evi

Comments

comments