Main Menu

Polis ve Basın Paintball’da Kapıştı

DSC_0476_600x399Gazetecilerden paintball zaferi

Şampiyon gazeteciler

Emniyet’e basın darbesi

Antalya’da görev yapan basın mensupları Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 170.yıldönümünde gerçekleştirilen Paintball turnuvasında Polis Gücü’nü yenerek şampiyon oldu.

MÜKEMMEL BİR PERFORMANS

Türk Polis Teşkilatının 170. kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında Antalya Emniyet Müdürlüğü tarafından Anadolupark Restoran’da düzenlenen Kurumlararası Paintball Turnuvası’nın şampiyonu yerel ve ulusal basında çalışan gazetecilerin oluşturduğu Antalya Gazeteciler takımı oldu. Polis Gücü takımını final maçında 1-0 yenerek zafere ulaşan gazeteciler turnuva sonunda plaket ile ödüllendirildi. Plaket töreninde İl Emniyet Müdür Yardımcısı Alper Bostancı ve Eğitim Şube Müdürü Hakan Saygıner hazır bulundu.

CENTİLMENCE MÜCADELE

Kıyasıya mücadelelerin yaşandığı turnuvada Antalya Valiliği, İl Sağlık Müdürlüğü, Orman Bölge Müdürlüğü, Milli Eğitim, Polis Gücü, Antalya Gazeteciler, Maliye takımları boy gösterdi. Tek maçlı eleminasyon sistemine göre 5’er kişi ile oynanan turnuvada yarışmacılara ilk turda 20 dakika ve sonraki turlarda 5 dakika süre tanındı. Final müsabakası son derece çekişmeli geçerken karşılaşma sonunda her iki taraf da birbirini tebrik etti ve ortaya güzel görüntüler çıktı. Gazeteciler turnuva sonunda hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.

MUTLUYUZ VE GURURLUYUZ

Gazetecilerin oluşturduğu takımda Antalya Hilal Gazetesi Muhabiri Murat Şentürk, Hürriyet Gazetesi Muhabiri Salim Uzun, Anadolu Ajansı Muhabiri Süleyman Elçin, Habertürk Gazetesi Muhabiri Soner Özcan, Büyükşehir Belediye Basın’ından Zülkif Yıldırım yer aldı. Turnuva ile ilgili konuşan Murat Şentürk, ilk kez böyle bir heyecanı yaşadıklarını ve polis teşkilatının organizasyonunda yer almaktan mutluluk duyduklarını dile getirdi. Şentürk, “Ekip çalışmasının ön plana çıktığı bu turnuvada şampiyon olmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Comments

comments