Main Menu

BENİM OKULUM FUARI 08-10 MAYIS 2015 ANTALYA CAM PİRAMİT SABANCI KONGRE VE FUAR MERKEZİ

Benim Okulum Fuarı afiş_425x600MSK Fuarcılık tarafından bu yıl ilk kez düzenlenecek olan “Benim Okulum Fuarı” Antalya Cam Piramit’te 08-10 Mayıs 2015 tarihlerinde kapılarını açacak.

Çocukların kreş zamanından, kolej çağına kadar ihtiyaç duyacağı tüm ürün ve hizmetleri bir araya getirmek amacıyla düzenlenen Benim Okulum Fuarı’nda eğitime yeni başlayacak olan çocukların ve ailelerinin kafasındaki birçok soruya uzmanlar eşliğinde yanıtbulunacak..Fuara kolejler, özel okullar , okul öncesi eğitim kurumlarının yanı sıra kırtasiyeciler, okul öncesi eğitim materyalleri satıcıları, özel etüt ve kurs merkezleri, hastaneler, pediatri uzmanları, doktorlar, beslenme uzmanları, öğrenci servis firmaları, öğretmenler ve catering, yemek ve yeme içme firmaları katılacak. Ayrıca fuarda, çocuk gelişimi ve eğitimi alanında pedagojik formasyona sahip eğitimciler ile eğitim veren okullar, çocuk sağlığı uzmanı, doktorlar ve beslenme uzmanları ailelerle bir araya gelerek bilgi verecek.

Fuara ilişkin açıklama yapan MSK Fuarcılık Genel Müdürü Buket Tekinsoy, bu fuardaki etkinlikler sayesinde ailelerin merak ettiği, çocuklarını göndermeyi düşündüğü ve kararsız kaldığı okullar hakkındaki birçok soruya uzmanlar eşliğinde yanıt bulabileceğini kaydetti. Tekinsoy, şöyle konuştu: “Benim Okulum Fuarı’nda aile, çocuk, eğitim, sağlık ve doğal beslenme konularına önem vermekteyiz. Üç gün boyunca onlarca etkinlik, uzmanlarla söyleşiler sayesinde çocuk-aile-okul olarak paylaşmayı, eğlenmeyi, yeni bir şeyler öğrenmeyi, doğru karar vermeyi ve yaratıcılığı arttırmayı amaçlıyoruz. Özel okulların daha erişilebilir olmasıyla birlikte  ailelerin en büyük sorunu olan, ‘Çocuğum için hangi okulu seçmeliyim, okuldaki eğitimler nasıl, servisçilere ne kadar güvenebilirim, erken kayıt avantajından nasıl yararlanırım’ şeklindeki cevap aradığı sorulara da yanıt bulabileceği bir adres olacak. Bu fuar sayesinde ailelerin  iyi analiz yaparak çocuğunun geleceğiyle ilgili doğru kararlar almasına yardımcı olacağız.”

MSK Fuarcılık hakkında

MSK Fuarcılık, sadece gıda, tarım ve hayvancılık sektörü ile ilgili ürün odaklı ihtisas fuarları düzenlemek amacıyla kurulmuş bir fuar şirketidir. Türkiye’nin bu alandaki ilk ihtisas organizasyonlarını gerçekleştirmek iddiasıyla yola çıkmıştır.Gücünü sektörde verilen hizmetlerle geçen 30 yıllık tecrübeden alan MSK Fuarcılık’ın amacı, sektörde yeni gelişen teknik ve teknolojileri üreticilerle buluşturmak ve gıda, tarım ve hayvancılık sektöründe geliştirilen en yeni bilgilerin paylaşılabileceği, akademik ve profesyonel ortamları yaratmaktır.MSK Fuarcılık, ürün odaklı ihtisas fuarları üzerinde çalışmaktadır. Bu kapsamda DOMATEXPO Domates İhtisas Fuarı, FRUTECH Meyve Yetiştiriciliği ve Teknolojileri Fuarı, Benim Okulum Fuarı ve Gıda ve Yaşam Fuarı gibi organizasyonlara imza atmaktadır.

Comments

comments