Main Menu

Maarif Koleji’nde Bursluluk Sınavına Yoğun İlgi!

CAG_2572_600x400Antalya Maarif Koleji’nde ikincisi düzenlenen bursluluk sınavına yoğun ilgi gösteren öğrenciler rekor bir katılım gösterdi.

Toplamda 7.500 öğrencinin katıldığı sınavlarda İlkokul 4. Sınıf öğrencileri Ortaokul 5,6,7,8 ve 9,10, 11. sınıf öğrencileri bilgilerini ölçtüler.

Sınav sebebi ile erken saatlerde Maarif Koleji kampüslerine gelen öğrenciler ve velilerin heyecanlı oldukları gözlendi. Okul girişinde sınav salonlarını öğrenen veliler, daha sonra bekleme salonunda ve bahçede çocuklarını bekledi. Öğrenciler sınavda ter dökerken velilerin yanında açıklamalar yapan Maarif Koleji Eğitim Koordinatörü Hülya Karagülle gösterilen ilgiden çok memnun olduklarını belirterek ‘ Önemli olan başarılı öğrencilerimize bir fırsat verebilmek, rağbet gösteren tüm velilerimize ve öğrencilerimize çok teşekkür ediyor, hayırlı olmasını diliyorum.

Geçen seneye göre artarak yükselen katılımlar doğru yolda olduğumuzu gösteriyor, biz öğrencilerimizi ve velilerimizi memnun etmeye devam edeceğiz’ Diye konuştu.

Comments

comments