Main Menu

Crystal Otelleri İle Üniversiteler Arasında İşbirliği Güçleniyor

balıkesir valisi mustafa yaman-crystal hotels danışmanı adil gürkan_600x400Türkiye’nin 16 otelle en yaygın yerli otel zinciri Crystal Hotels’in üniversitelerle işbirliği güçlenerek sürüyor. 23-24 Şubat Balıkesir Üniversitesi ve 19-20 Şubat Mersin Üniversitesi Turizm fakültelerinde düzenlenen Kariyer Günleri’nde öğrencilerle buluşan Crystal Hotels yöneticilerine ana sponsor destekleri nedeniyle teşekkür plaketi verildi.

Türkiye’nin önde gelen otel gurupları, tur operatörleri, kariyer şirketleri ve sağlık turizminden yaklaşık 200 sektör temsilcisinin yer aldığı kariyer günlerinde, fakülte ve bağlı Meslek Yüksek Okulları’nda eğitim gören yaklaşık 1800 öğrenci katıldı. Yaklaşık 500 öğrenci Crystal otellerine staj ve iş başvurusu yaptı.

Kariyer Günleri sonunda Balıkesir Valisi Mustafa Yaman, Balıkesir Emniyet Müdürü, Fakülte Dekanı Prof. Dr. Cevdet Avcıkurt, Belediye Başkanları, Garnizon Komutanı ve il protokolünün katıldığı bir tören düzenlendi. Balıkesir Valisi Mustafa Yaman Kariyer Günleri’ne ana sponsor olarak destek veren Crystal Hotels grubu danışmanı Adil Gürkan’a teşekkür belgesi sundu, gurubu Balıkesir’de yatırıma davet etti.

Crystal Otelleri adına törende bir konuşma yapan Danışman Adil Gürkan da ülke turizminin iyi eğitim almış öğrencilerin desteği ile büyüyeceğini, Crystal gurubu olarak üniversite öğrencilerine iyi fırsatlar yaratmayı önemsediklerini söyledi.

Comments

comments