Main Menu

ANTİKAD’ta Devir Teslim

_1090430_600x400Antalya İş Kadınları Derneği (ANTİKAD) geçtiğimiz günlerde Akra Barut Otel’de bir toplantı gerçekleştirdi.

 

Düzenlenen olağan genel kurul toplantısı ile göreve gelen yönetim kurulu başkanı  Leman Sedef TUNA , yeni dönem projeleri ve toplantı gündemleri hakkında katılımcı üyeleri ve aday üyeleri bilgilendirdi. Başkan TUNA, yaptığı konuşmada  ANTİKAD olarak, Sabancı Vakfı Toplumsal Gelişme Hibe Programına başvurulan ve ön elemeyi geçen “ANNE BENİ FARK ET! “ isimli madde bağımlılığı ile mücadele konulu projeyi de katılımcılara tanıttı. Proje hakkında detaylı bilgi veren Başkan TUNA, konuşmasında madde bağımlılığının sadece kullanan gençlerin hayatını olumsuz etkilemekle kalmayıp toplumu da etkilediğini; sağlık ,suç, yargı, sosyal refah, eğitim, güvenlik, ulaşım, ülke içi ve ülkeler arası ticaret alanlarında da bir dizi sonuçlar doğurduğunu ifade etti. Bu sebeplerle bir sivil toplum kuruluşu olarak toplumsal duyarlılığa fayda sağlamak amacıyla proje yaptıklarını belirtti. Proje ortaklarından Akdeniz Üniversitesi Toplumsal Duyarlılığı Arttırma ve Geliştirme Merkezi Koordinatörleri Dr.Devrim Dora ve Dr.Serap Toru ile proje danışmanlarından Stratejist Ufuk Peker proje detaylarını aktardı.

 

Konuşmanın ardından düzenlenen devir teslim töreninde, geçen Dönem Başkanı Duygu Günsür KAPLAN,  yönetim kurulu üyeleri ile birlikte , bu süreçte desteklerini hissettiği üyelerine, sponsorlarına ve basın mensubuna şükranlarını ifade etti ve tek tek plaketlerini sundu. KAPLAN, ayrıca kurucu Başkan Sevinç Eyilik ve kurucu üyelerine de teşekkürlerini ifade etti. Dönem Başkanı Leman Sedef TUNA çalışmalarından dolayı teşekkür plaketi ile Duygu Günsür Kaplan’ı onurlandırdı.

 

 

Comments

comments